חברת ניקיון אחרי שיפוץ

חברת ניקיון אחרי שיפוצים

חברת ניקיון אחרי שיפוץ מעניקה ניקיון של הדירה באופן יסודי טרם הכניסה אליה, כך שבעלי הדירה יכולים להיות רגועים לגבי כניסה לדירה נקייה לחלוטין מכל לכלוך, והבית נשאר נקי ומבריק בכל האזורים שבו בוצע הניקיון המקצועי של צוות עבודה מיומן בעבודות ניקיון דירה שעברה שיפוץ.

חברת ניקיון אחרי שיפוץ

ניקיון לרצפה בדירה אחרי שיפוץ

ניקיון דירה אחרי שיפוץ הינו הכרחי?

בוודאי! גם אם בחרתם לבצע את הניקיון בעצמכם וגם אם בחרתם בחברת ניקיון אחרי שיפוץ, תהליך הניקיון של הדירה שלא מזמן הסתיים בה תהליך של שיפוץ הינו שלב הכרחי ואחרון שמכין את הדירה לפני האכלוס שלה. רק תחשבו על כל האבק אשר הצטבר מכל הקידוחים, השבירות והחיתוכים, האבק מגיע לכל פינה של הבית ובמהלך של שיפוץ מצטברות כמויות גבוהות שלו בכל רחבי הבית, גם באזורים בהם לא התבצע בפועל השיפוץ.

חברת ניקיון אחרי שיפוצים

ניקיון דירה אחרי שיפוץ וניקיון הטרונות מטבח

תשאירו את עבודת הניקיון למקצוענים!

שאריות חומרי העבודה שהשאיר קבלן השיפוצים הינן קשות להסרה ונדרש ידע מקצועי על מנת להסיר אותן כמו שצריך מבלי לפגוע בעבודה שהתבצעה. לנגב שאריות אבק ונסורת לא מהווה בעיה קשה, אך מה קורה עם כל שאריות הצבע , שאריות של דבק קרמיקה ושאריות של סיליקון?  כל אלה יהיו דבוקים ומרוחים היטב לאריחי הקרמיקה החדשים במקלחת או לתריסים והחלונות שלנו ברחבי הבית, רק חומרי ניקיון מתאימים יסירו את הכתמים העקשניים האלה בצורה יסודית ומהירה. אנשי העבודה המקצוענים שלנו יביאו בדיוק את המינונים הנדרשים מכל חומר וחומר לניקיון כל אזור בדירה, כי ידע בתחום הניקיון זו המומחיות שלנו!

אל תנסו לבצע עבודת ניקיון חובבנית, פנו לחברת אור הברק ואנו ניתן לכם הצעת מחיר משתלמת שתכניס אתכם במהרה לדירה נקייה ומבריקה ללא כל סימן ללכלוך שהותיר בה קבלן השיפוצים.