חברת פוליש

אור הברק הינה חברת פוליש וניקיון אשר עוסקת בתחום זה כבר למעלה משלושים שנה ומספקת שירותי פוליש ו/או ניקיון ללקוחות מכל רחבי הארץ.
אצלנו חשוב לדעת כי הלקוח יצא שבע רצון מן השירות בצורה המכסימלית ביותר ולכן אנחנו מספקים מגוון רחב של לשירותים אשר ניתנים דרך כל אחד מן הסניפים שהקמנו.
מלבד שירותי הפוליש המצוינים שלנו תוכלו לבצע ניקיון שלם לדירה, החל מניקיון של שטיחי הבית, הריפוד של הספות ועד לניקיון של התריסים, אריחי האמבטיה והאסלות.

ליטוש שיש

פוליש קריסטל לרצפת טראצו לאחר ליטוש אבן

חברת אור הברק- חברת פוליש מובילה בתחום הניקיון והפוליש!
חברת פוליש מובילה קיימת בזכות הלקוחות הנאמנים שלה, ואנו הקפדנו לתת שירות אמין לקהל לקוחות רחב אותו אנו שמחים לשרת שוב ושוב עם אותם סטנדרטים שבזכותם בססנו מוניטין בתחום הניקיון והפוליש.
השילוב של צוות פוליש מיומן, שנות ניסיון רבות וציוד פוליש מן המתקדמים שיש, יוצר את הדרך הטובה ביותר עבור כל לקוח לקבל את השירות המוביל שלנו ללא כל מקום לספקות לגבי איכות התוצאה.
חברת פוליש לכל רצפה

ליטוש רצפה

פוליש קריסטל לריצפת טראצו אבן קאררה

אלו שירותי פוליש תוכלו להזמין דרכנו?
לא משנה איזה סוג של רצפה יש לכם בבית, לנו יש את הידע המקצועי ואת הציוד הנדרש כדי לבצע את הפוליש המבריק ביותר לרצפה שלכם מכל סוג שתהיה.
אנחנו מבצעים פוליש ווקס, פוליש לאבן צפחה, פוליש אקרילי ופוליש קריסטלי בהתאמה אישית לכל לקוח לפי צרכיו וצרכי השטח תוך שימוש בחומרי הניקיון האיכותיים ביותר בתחום הפוליש.
כל עבודת פוליש מתבצעת עם הצוות המיומן והקבוע שלנו, אשר ישמח לענות על שאלות בנוגע לתהליך של הפוליש אשר יבוצע בדירה שלכם וכן כיצד לשמור על התוצאה המבריקה כמה שיותר זמן.