ניקיון בתים

 

ניקיון בתים חדשים.

ניקיון בתים על ידי חברת "אור הברק" מתבצע על ידי צוות מיומן ומוכשר ובאמצעות מכשור מתקדם וחומרי ניקוי איכותיים בלבד. אנו דואגים לבצע ניקיון יסודי ברמה הגבוהה ביותר ומתאימים לכל לקוח את חבית הניקוי לה הוא זקוק. החברה מציעה שירותי ניקיון דירות ובתים בפריסה ארצית רחבה ויש לנו צוותי עבודה הערוכים לתת מענה לכל סוגי הניקוי, לרבות ניקוי אחרי שיפוץ בתים ודירות, ניקוי לפני כניסה דירה חדשה, ניקוי אחרי נזק בבית ועוד. אנו חברה מקצועית המובילה את ענף הניקיון והפוליש בישראל ויש לנו ניסיון של למעלה מ- 30 שנה בתחום.

ניקיון בית אחרי שיפוץ

ניקיון לרצפת גרניט פורצלן בדירה אחרי שיפוץ

 

למה כדאי לבחור בחברת ניקיון?

 

ישראלים רבים תוהים מדוע לפנות לחברת ניקיון ולא לשלם עבור עוזרת בית. חברת "אור הברק" מציעה שירות מקצועי באמצעות מכשור מתקדם שאינו נמצא בבתים ובאמצעות חומרי ניקיון מקצועיים וטכנולוגיות ניקוי חדשניות. שירות ניקיון בית כולל ניקוי חלונות ותריסים עם מכשירי ניקוי בקיטור ובמים, ניקוי דלתות ומשקופים תוך התאמת חומרי הניקוי על מנת שלא לפגוע בחומר הגלם או בצבע, ניקוי יסודי של ארונות המטבח וארונות בחדרים, ניקוי יסודי של חדרי אמבטיות ושירותים תוך הברקת הכלים הסניטריים והברזים, שטיפה יסודית של הרצפה בבית ובמרפסות תוך בחירת חומרי ניקוי נכונים ומתאימים לסוג האריח או השיש ועוד. בנוסף, חברת "אור הברק" מציעה פוליש לכל סוגי הרצפות וסוגי המשטחים, כגון: פוליש ווקס, פוליש קריסטל, פוליש למשטחי בטון ובי השירותים הייחודיים שלנו אנו מספקים שירותי ניקיון שטיחים, הסרת כתמים מריפודים, ניקוי ספות ורהיטים ועוד.

ניקיון דירה חדשה

פוליש קריסטל לשיש טבעי אחרי ניקיון הדירה

 

צוות מקצועי ומיומן

צוות העובדים שלנו הוא המקצועי והמיומן ביותר בענף. לכל צוות עובדים יש מנהל עבודה שתפקידו לפקח על העבודה ולדאוג לשביעות רצונכם המלאה. ניקיון דירה עבורנו היא עבודת אמנות הדורשת מקצועיות, ידע והבנה בחומרים ואנו דואגים לבצע עבודה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר תוך הקפדה על כל פרט בבית ועל ניקיון מושלם. מנהל העבודה מלווה את הלקוח מרגע כניסת הצוות לעבודה ועד להשלמת העבודה לשביעות רצונו המלאה של הלקוח. הנכם מוזמנים להצטרף לאלפי הלקוחות שלנו ואנו מציעים שירות בפריסה ארצית רחבה.