פוליש והברקת מרצפות

פוליש מקצועי והברקת מרצפות הבית

אם מרצפות הבית כבר לא נראות חדשות, מבריקות וזוהרות כמו פעם, כנראה שהגיע הזמן לבצע חידוש מרצפות. רוצים לבצע חידוש מרצפות? מתעניינים בחידוש מרצפות לבית? הגעתם למקום הנכון! חברתנו תבצע עבורכם חידוש מרצפות איכותי ויעיל במיוחד!

חברתנו היא חברה מקצועית שפעילה בתחום חידוש המרצפות כבר זמן רב. אנו מספקים שירותי חידוש מרצפות ללקוחות רבים ומרוצים. חברתנו מספקת ללקוחותיה שורה ארוכה של שירותי ניקיון – וחידוש מרצפות הוא אחת מההתמחויות הבולטות שלנו.

פוליש לדירה

פוליש קריסטל לשיש לאחר חידוש ביהלומים

כאשר אנו עוברים לבית חדש, או עושים שיפוץ בבית ישן, אחד הנושאים החשובים לנו ביותר הוא הריצוף. מרצפות יפות ואיכותיות תורמות רבות לכל דירה ובית. אבל בחלוף השנים, המרצפות החדשות שקנינו מתבלות. המרצפות סופגות לכלוך וכתמים, נשרטות וכבר אינן נראות כמו פעם. אבל לא צריך להתייאש, וגם אין צורך להחליף ריצוף. בעזרת שיטות ניקוי מתקדמות – ניתן לבצע כיום חידוש מרצפות ברמה גבוהה ביותר.

חברת ניקיון מקצועית יכולה לבצע עבורכם חידוש מרצפות – ולהעלים את הכתמים, הניקיון והלכלוכים שהצטברו עליהן. חברת ניקיון מקצועית מחזיקה ברשותה מכונות ניקיון מיוחדות לחידוש מרצפות, ובעזרת עבודתם של עובדי ניקיון מיומנים וחומרי ניקיון איכותיים – היא מסוגלת לבצע חידוש מרצפות ברמה הגבוהה ביותר.

פוליש לשיש ישן

פוליש לשיש בדירה אחרי שיפוצים

יש מספר שיטות שבהן ניתן להשתמש כדי לבצע חידוש מרצפות: פוליש ווקס, פוליש אקרילי, פוליש קריסטל – וגם ליטוש אבן, ליטוש שיש, ליטוש יהלום וכו'. הבחירה בשיטת חידוש המרצפות תיעשה בהתאם לסוג המרצפות, גודלו של המשטח, השימוש שנעשה בו ומצבן של המרצפות. ישנם תהליכים פשוטים ומהירים יותר שמתאימים למרצפות שלא זקוקות לטיפול עמוק. שיטות אחרות לחידוש מרצפות מטפלות במרצפות בצורה עמוקה יותר ומתאימות למרצפות פגומות במיוחד.
חידוש מרצפות תורם רבות למראה של כל מבנה, ומשפר בצורה משמעותית את מראה הבית. חידוש מרצפות מסייע להאריך את חיי המרצפות, ותורם להגנתן מפני נזקי שריטות וכתמים שונים. מומלץ לבצע חידוש מרצפות אחת לכמה שנים – ובכך להאריך את חייהן ולשמור על מראה הבית.

חברתנו מבטיחה לספק לכם שירות מקצועי ואמין. אנו מספקים עבודות חידוש מרצפות שמבוצעות על ידי עובדים המיומנים ומכונות מקצועיות. אל תהססו ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע לכם.