פוליש קריסטל

איך מבצעים פוליש קריסטל?
קודם לכן חשוב להבין כי פוליש קריסטל הינו מתאים לרוב סוגי השיש והאבן אשר מחפים את הרצפות , אך לא עבור כולן.מסיבה זאת יכול להיות כי עבור אריחי הרצפה שלכם לא ניתן לבצע פוליש קריסטל אלא סוג של פוליש אחר אשר יתאים בצורה טובה יותר לאריחים וייצור את המראה המבריק אותו ביקשתם.
עבודת הפוליש מתבצעת בכמה שלבים במהלכן באמצעות מכשור מיוחד מוחדר חומר הפוליש הקריסטלי אל המרצפות עד אשר נוצרת שכבה אחידה ומבריקה שגם מהווה ציפוי מגן מפני שריטות, כתמים וחדירה של מים.
לרוב, אם שומרים על ניקיון נכון של המשטח לאחר הפוליש הקריסטלי, התוצאות תשמרנה לתקופה של כשלוש שנים אשר בסיומן ניתן לבצע פוליש קריסטלי מחדש.

 

פוליש

פוליש קריסטל לשיש ישן

פוליש קריסטל

פוליש קריסטל

הזמנת פוליש קריסטל מקצועי דרך חברת אור הברק
על מנת לקבל גימור יוקרתי ומבריק חשוב לוודא כי החברה אותה שכרתם לשם ביצוע פוליש קריסטל לרצפה הינה עם ידע מקצועי וניסיון שהינם הכרחיים., לכן אם אינכם רוצים להיות הלקוחות אשר יצטרכו לטפל בנזק בלתי הפיך לרצפה, וודאו כי אתם מבצעים הזמנת שירות מספק אמין ומהימן בתחום הפוליש הקריסטלי.

פוליש קריסטל

פוליש קריסטל לרצפה רגילה

סוגי פוליש נוספים שניתן להזמין דרכינו
אם מכל סיבה שהיא אין לכם אפשרות או רצון לבצע פוליש קריסטלי, תמיד ניתן לשדרג את הרצפה על ידי ביצוע של פוליש מכל סוג אחר.
פוליש אקרילי – הינו פוליש בעל עמידות גבוהה בפני חומרים כימיקלים ומתאים לאבן שומשום, אבן טבעית, שיש וכן למשטחי PVC , פוליש זה מומלץ למקומות עבודה שם רמת הבלאי של הרצפה גבוהה.
פוליש ווקס – פוליש זה מעניק מראה חדש ומבריק למרצפות יחד עם הגנה מפני שריטות לאורך שנים, מומלץ לחדש מידי שנה על מנת לשמר את המראה המבריק.